جستجو بر اساس کد ملک
قوانین و مقررات

شرایط و قواعد استفاده از خدمات و محتوای میراث ملک

به وبسایت میراث ملک، مرکز تخصصی املاک تجاری خوش آمدید. این شرایط و قواعد، شامل اصول قراردادی بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و میراث ملک در تغییر این شرایط و ضوابط کاملا آزاد است. شما با کلیک و جستجو در سایت و اپلیکیشن میراث ملک، ایجاد نام کاربری و هر نوع استفاده دیگر از خدمات میراث ملک به شرایط و قواعد استفاده از آن متعهد می‌شوید. در این قرارداد، وب سایت و اپلیکیشن میراث ملک، به عنوان سامانه اطلاع رسانی، در زمینه خدمات حوزه ساختمان، مسکن و مستغلات و خدمات گیرنده آنلاین که می تواند شخصی عادی و یا شاغل در حوزه املاک و مستغلات باشد اعم از حقیقی یا حقوقی به عنوان کاربر شناخته می شود.

خواهشمندیم شرایط و قوانین را قبل از عضویت، با دقت مطالعه نمایید. قابل ذکر است در صورت عدم رعایت این قوانین علاوه بر بسته شدن حساب کاربری، مسئولیت عواقب آتی آن نیز به عهده کاربر بوده و هیچگونه تعهدی متوجه مجموعه میراث ملک نخواهد بود.

هدف میراث ملک ایجاد اطمینان نسبت به صحت تمامی محتوای عنوان شده در سایت است و در این زمینه حداکثر تلاش و دقت لازم جهت بررسی اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل خواهد آمد اما هر گونه تضمینی بابت درست یا قابل اعتماد بودن این مطالب را از خود صلب می کند.

تنها مرجع رسمی میراث ملک برای ارتباط با شما، پایگاه اینترنتی به آدرس www.MirasMelk.com و شماره تماس ثابت 05132515151 می باشد و از هیچ روش دیگری به جز شماره ذکر شده و شبکه‌های اجتماعی مندرج در سایت با کاربران تماس نخواهیم گرفت. برای تماس با سایت، فقط آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز هست.

ماده 1 :

میراث ملک جهت ارائه خدمات و اطلاعات در حوزه املاک و مستغلات، ارزش حدودی املاک و مستغلات را براساس آخرین معاملات انجام شده و املاک مشابه در محدوده جغرافیایی ملک موردنظر به کاربر ارائه می کند و صحت اطلاعات ارائه شده در این سامانه، بر اساس آخرین اطلاعات عمومی است که تمام افراد به آن دسترسی دارند.

ماده 2 :

از آنجاییکه کاربر برای استفاده از امکانات سایت می‌بایست با کلیه مفاد این قرارداد موافقت نموده و جهت ثبت نام اطلاعات شخصی خود را که شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و هر گونه اطلاعات دیگری است هنگام عضویت در وبسایت ثبت نماید، میراث ملک در راستای احترام به حقوق کاربر در حد توان از اطلاعات کاربران خود حفاظت به عمل می آورد، مگردر شرایط خاص که اطلاعات کاربر به موجب قانون یا حکم دادگاه با حسن نیت در اختیار مقام صالح قرار می‌گیرد.

ماده 3 :

مالکیت فکری این وب سایت و اپلیکیشن شامل کلیه حقوق مادی و معنوی حاصل از نام، علامت تجاری، محتوا و اطلاعات موجود در آنها متعلق به میراث ملک است و هرگونه بهره برداری که عرفاً و قانوناً، تجاوز به مالکیت شناخته شده و قانونی میراث ملک باشد، قابلیت تعقیب قضایی دارد. عدم استفاده از این حق، نشانه ای بر اسقاط ضمنی آن نخواهد بود.

ماده 4 :

برای ثبت رایگان آگهی در میراث ملک کاربر می‌بایست با کلیه مفاد این قرارداد موافقت نماید و با توجه به نوع خدماتی که نیازمند آن است اطلاعات ملک خود را که شامل متراژ، موقعیت مکانی و ویژگی‌های خاص آن است در سایت یا اپلیکیشن ثبت نماید. کاربر، با رضایت شخصی، ملک خود را برای فروش و یا رهن و اجاره در اختیار مجموعه میراث ملک قرار می‌دهد و یا صرفاً از طریق سایت یا اپلیکیشن میراث ملک به معرفی ملک خود در بازار املاک و مستغلات اقدام می‌کند. میراث ملک به هیچ عنوان اطلاعات فردی اعم از نام و نام خانوادگی،شماره تلفن و مشخصات ملک شما اعم از موقعیت مکانی، نوع و قیمت پیشنهادی شما را در اختیار دفاتر املاک دیگر قرار نمی‌دهد. تکمیل صحیح و صادقانه اطلاعات خواسته شده در بخش ثبت رایگان آگهی اعم از مشخصات فردی مانند ثبت شماره تلفن، ویژگی‌های ملک، ثبت عکس ملک جهت بهبود فرآیند خدمات این بخش موثر می باشد. همواره از تصاویر واقعی و باکیفیت استفاده کنید. هر نوع تغییر در محتوای خدمات ثبت رایگان آگهی به اطلاع کاربر که مشخصات فردی و ملک خود را در آن ثبت نموده است، خواهد رسید.

ماده 5 :

کاربر موظف به استفاده صحیح از پنل کاربری است. تمام مسئولیت آگهی و محتوای آن که در میراث ملک بارگذاری می کند مستقیماً و انحصاراً، به عهده شخض کاربر می باشد.

ماده 6 :

حل اختلاف هرگونه اختلاف، منازعه، عدم توافق یا ادعایی که ناشی از و یا در ارتباط با این شرایط و قواعد باشد، یا در مورد نقض اساسی و یا جزئی، فسخ یا بی اعتباری آن پدید آید، با رعایت قوانین موضوعه ایران، ابتدا از طریق مذاکره، با حسن نیت و با هدف ادامه قرارداد، رسیدگی می شود. در صورتیکه مذاکره ظرف مدت 15 روز تقویمی از وقوع اختلاف نتیجه ندهد، در مجامع قانونی حل و فصل خواهد شد.